У Рівному стартує відкритий чемпіонат з кікбоксингу Wako “Rivne Open Cup”

Діліться корисною інформацією з друзями:

22 жовтня о 12:00 в приміщенні спортивного клубу «Легіон» (м. Рівне. Вулиця Петра Могили, 28, другий поверх) відбудеться офіційна презентація Відкритого чемпіонату з кікбоксингу WAKO “RIVNE OPEN CUP”, приуроченого до дня створення Територіальної оборони Збройних сил України.

У змаганнях візьмуть участь спортсмени з Києва та Київської області, міст Західної України. Очікується на присутність близько 200 учасників.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Партнером змагань вже традиційно виступила громадська організація «Рівне Разом».

«Багато років поспіль секретар Рівнеради Віктор Шакирзян та голова громадської організації «Рівне Разом» Світлана Марчук підтримують талановиту молодь у нашому місті: відправляють на змагання різних рівнів. Приємно, що між нами та командою «Рівне Разом» завжди є діалог. Спільно ми розробляємо подальші ідеї з розвитку спортивної інфраструктури у нашому місті та шукаємо інструменти для їх досягнення. Так, щороку нам вдається зміцнювати матеріально-технічну базу кікбоксингу в ДЮСШ Рівного, створювати нові робочі місця і залучати молодих тренерів до нашої діяльності», – розповів керівник рівненської федерації з кікбоксингу Роман Кроль.

Окрім того, за словами Романа Кроля, за ці роки разом вдалося розвинути якісний суддівський корпус. Саме цей показник впливає як на рівень змагань, так і на їх популяризацію по всій Україні та за її межами. Сьогодні з гордістю констатуємо – ми можемо пишатися нашими суддями: національних категорій, і навіть міжнародною категорією.

Нагадаємо, Рівненська федерація кікбоксингу ВАКО – один з найуспішніших проектів у нашому місті. Учасники федерації маютьпрацюють аби достойно представити наше місто як осередок спортивної слави та високих досягнень. Чемпіони різних світових стартів сьогодні живуть та тренуються саме в нашому місті. Їх можна буде побачити вже цими вихідними і на рівненському кікбокcерському ринзі. Це привертає увагу колег з інших областей. Тому «WAKO RIVNE» завжди робить змагання відкритими. До слова, сьогодні керівник рівненської федерації з кікбоксингу Роман Кроль (на фото) разом з мільйонами українців «одягнув піксель» та стоїть на захисті нашої Держави. Втім, турбота про майбутнє молоді України – один із пріоритетних напрямів для Романа і у воєнний час, адже чимало батьків юних спортсменів сьогодні проходять службу в підрозділах ЗСУ та ТрО. І хочеться, аби вони були спокійними та знали – їхні діти під наглядом і продовжують займатись спортом.