У першому півфінальному матчі рівненські баскетболісти здобули перемогу

У вищій лізі чемпіонату України з  баскетболу стартувала півфінальна серія – матчем між БК «Рівне»-ОШВСМ і криворізьким  «Кривбасом».

Обидві команди упевнено пройшли регулярний чемпіонат, вигравши по 24 рази і лише чотири рази поступилися. Тому і звітний матч пройшов у напруженій боротьбі.

Після  рівного протистояння у першій чверті (21:19 на користь гостей) надалі рівняни міцно взяли у свої руки ініціативу, і дві наступні десятихвилинки, здавалося, вже вирішили долю матчу – 60:40.

Та криворіжці не думали здаватися без зброї. За декілька  хвилин до фінального свистка, коли перевага наших баскетболістів не викликала сумнівів, у грі намітився злам. Гості все частіше влучали, а у господарів «збився» приціл. І на останній хвилині після трьох очкового влучання екс-рівнянина Назарія Кісільчука гості підібралися на віддаль у чотири пункти – 73:77. І не більше – підопічні Михайла Перевєрзія втримати птаху удачі у своїх рука – 81:73.

Найкращими у переможців стали Олексій Адедиран та Євген Коровяков – по 21 пункту.

Другий матч серії суперники грають 7 травня.