Спортсмени із Дубна вразили світ своєю стійкістю у Таїланді

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Спортсмени із Дубна взяли участь у Чемпіонаті Світу на човнах “Дракон” у Таїландів місті Паттая.

Українці завершили проходження дистанції на затопленому човні, повідомляє Блог “Знай більше”. Серед учасників збірної команди України є четверо спортсменів з міста Дубно, що на Рівненщині, а саме: Недашковський Віктор, Сидорчук Володимир, Щур Сергій та Базак Юрій.

На дистанції 2000 метрів спортсмени мали великі шанси потрапити в трійку призерів, боротьба тривала до останніх метрів, в результаті вибороли шосте місце.

– Ми зайняли три 5-их місця, три 6-их місця та два 7-их місця. З країн Європи ми – єдині, хто пробився до фіналів. Загалом брали участь у восьми номерах програми.

За період змагань довелося взяти участь у 18 заїздах, – розповідають дубенські веслувальники.

• Навіщо вовки виють?
    Виття чітко демонструє статус вовка у зграї, як і забезпечує комунікацію між особинами на довгих дистанціях. Вовки живуть сімейними групами – зграями. Кожна зграя займає і контролює велику мисливську ділянку, тому члени зграї мають бути завжди в контакті один…