Спортсмен з Рівного переміг на Кубку України зі стрільби з лука серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату

З 22 по 24 жовтня 2021 року в місті Луцьк Волинської області відбувся Кубок України зі стрільби з лука серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

У  змаганнях взяли участь 16 спортсменів з Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Рівненської областей та міста Києва.

Рівненську область на змаганнях репрезентували троє спортсменів, а саме: Андрій Усач, Василь Наумчук та Дмитро Фомін жителі міста Березне.

У підсумку змагань на дистанції 30 м найкраще виступив Андрій Усач, який став переможцем Кубку України, а Василь Наумчук посів 5 місце, Дмитро Фомін посів 8 місце.

Вітаємо Андрія та його тренерів Авдєнтова Олега Миколайовича, Хавтуру Валентина Володимировича із здобуттям першої золотої нагороди Кубку України!

Бажаємо міцного здоров’я та подальших спортивних перемог!