Рівняни впевнено обіграли львівську «Енергію-2» (ВІДЕО)

В останньому матчі першого етапу чемпіонату країни з футзалу в першій лізі рівненський «Кардинал-Рівнестандарт» впевнено обіграв львівську «Енергію-2» – 5:2.

Хоча львів’яни і першими забили гол,  але надалі ініціативою володіли рівняни, які до перерви відповіли двома голами  – Олександра Басича та Максима Малиновського. І після відпочинку наші футзалісти переважали своїх суперників в усіх компонентах гри, тому й закономірно виграли. У другому таймі у рівнян забивали Сергій Кравчук, Володимир Кручок та Дмитро Скібчик.

Рівненський клуб феєрично виграв свою групу: чотири матчі  – чотири перемоги, 12 очок і закономірне перше місце.

Завтра, 31 травня, відбудеться жеребкування наступного етапу змагань – ¼ фіналу, де суперниками «Кардинала-Рівнестандарт» можуть стати донецький «АРПІ», одеський «Автолокомотив» чи столичний «InBevDSINPU».