Рівняни в овертаймі вирвали перемогу у своїх сусідів-суперників

Феєричним видався перший поєдинок Вищої ліги з баскетболу між  БК “Рівне” з командою з Волині “Старий-Луцьк-Університет”.

В дебюті зустрічі повністю переважали гості, які відривалися в рахунку на 10 більше очок. Так  тривало практично до 4-ї чверті, коли рівняни, яких підганяв зал, не кинулися в погоню.

Валідольними виявилися останні хвилини 4 чверті, коли Тарас Шанюк за кілька секунд до сирени влучним триочковим зрівняв рахунок 75:75.

Овертайм!

У додаткові 5 хвилин більше м’ячем володіли рівнями і врешті решт зуміли вирвати перемогу 87:85.

Відмінно зіграв Дмитро Тимощук, який пройшов скрізь захист лучан ,наче розпечений ніж масло, і видав пас Олексію Адедирану, який спокійно поклав м’яч у кошик суперника.

Найрезультативнішим у складі рівнян був Олексій Адедиран – 29 очок.