Рівняни на останній хвилині пропустили два голи, проте…

Діліться корисною інформацією з друзями:

У своєму другому матчі фінального етапу другої футзальної ліги України – з дніпровським «Human» «Рівнестандарт-ДЮСШ №4» змусив похвилюватися і наставників, і вболівальників. Ще б пак – виграючи 2:0, на останній хвилині пропустив два голи… Але виправився і таки вирвав перемогу.

Перший тайм не був щедрим на події, тим не менше рівняни скористалися слушною нагодою. Роман Дацюк красивим ударом вразив «дев’ятку» воріт суперника.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Другу половину команди провели набагато активніше. Дніпряни отримали чудовий шанс відігратися, адже дві хвилини грали у більшості (після видалення Олександра Крука), проте забити м’яч їм не вдалося.

До того ж «Human» впродовж декількох десятків секунд «заробив» п’ятий та шостий фоли. І з десятиметрової позначки Дмитро Ситник без зайвих проблем переграв воротаря суперників Павла Пучку.

Останні чотири хвилини тайму дніпряни грали з п’ятим польовим. Але лише в останні 40 секунд змогли добитися успіху. Спочатку Олександр Клименко, а потім Андрій Засенко скористалися прикрими  помилками рівнян у захисті вирівняли рахунок. Нічия? Та так не думали рівняни, які пішли на вирішальний штурм. Дніпряни ж за сім секунд до фінального свистка порушили правила і Ситник знову чітко реалізував десятиметровий штрафний удар.Валідольна перемога «Рівнестандарту-ДЮСШ №4» з рахунком 3:2, яка вивела рівнян у лідери. У п’ятницю підопічні Юрія Баховського матимуть вихідний.