Рівненський Верес на Київщині поступився Колосу

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівняни сьогодні не реалізували декілька прекрасних шансів у кожному з таймів і програли з рахунком 2:0 у Ковалівці (Білоцерківський район Київської області).

Чемпіонат України з футболу, VBet-ліга, 10 тур

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Ковалівці на правах господарів поля на старті поєдинку атакували дещо гостріше. Не в останню чергу – завдяки помилкам рівнян в обороні.

Втім, завершувався тайм під акомпонемент атак Вереса. А дирижерами виступали брати Шараї. Спершу Владислав на швидкості увірвався у штрафний майданчик Колоса і в оточенні трьох опонентів примудрився класно прицілитися у дальній кут воріт – стійка!

А потім Станіслав Шарай вдало обробив м’яча після відскоку і пробивав метрів з десяти – надійно зіграв в цьому епізоді Євген Волинець!

Супермомент рівняни не реалізували одразу після перерви. Віталій Дахновський заробив право на штрафний. А класний і технічний удар Дмитра Кльоца прийняла на себе поперечина воріт Колоса!

Не забиваєш ти – забивають тобі. Результативною для господарів стала банальна атака правим флангом з верховою передачею на лінію воротарського майданчика. Євген Пасіч програв позицію Олегу Ільїну і ніким не прикритий гравець Колоса ударом головою ростріляв Богдана Когута – 1:0.

Верес одразу ж відповів. Знову на виконання пробивав Владислав Шарай – цього разу з-під поперечини м’яч потягнув Євген Волинець!

І знову забив Колос. Сергій Чоботенко на ближній стійці виграв верхову дуель у Василя Курка і ударом головою у ближній кут замкнув подачу зліва від кутового прапорця – 2:0.

Четверта у сезоні поразка рівнян.

Джерело: https://nkveres.com/