fbpx

Рівненський спідвеїст Марко Левішин вдало виступив на змаганнях Першої Польської ліги зі спідвею

Діліться інформацією з друзями:

Минулими вихідними рівнянин Marko Levishyn дебютував у змаганнях першої Польської Ліги зі спідвею. В гонку був заявлений під номером 8. Виступив в одному заїзді у виїзному протистоянні клубу Cellfast Wilki Krosno з Wybrzeże Gdańsk. Набрав один пункт, замінивши гонщика основного складу вовків Рафала Карчмаржа, який нажаль очок у матчі не здобув.

По це повідомив очільник КЗ «Рівненський міський спортивно-технічний клуб» Сергій Головня.

 Гонка закінчилася перемогою гостей з Кросно з рахунком 51:39. Перший тур, перший матч, перший виїзд та перше очко справжнього українського гонщика в першій польській лізі. Маленька, але одночасно й велика перемога. Сподіваємося на довіру до нашого спортсмена зі сторони керівництва клубу в подальшому. Подяка партнерам та спонсорам за надану допомогу в підготовці до спортивного сезону (про усіх окремо розповімо в одній із наступних статей).

А поки Марко Левішин готується до чергових змагань. Вже у п’ятницю на треці в угорському Дебрецені стартуватиме турнір Open Easter Cup. Серед учасників відомі імена: Якуб Ямрог та Ернест Коза (Польща), Олег Михайлов та Ернест Матюшонокс (Латвія), Норберт Магоші та Роланд Ковач (Угорщина), Матіч Івачіч (Словенія), Ніколас Коватті (Італія).