Рівненський “Кардинал” не зміг втримати перемогу у Івано-Франківську

Cьогодні Рівненський Кардинал Рівнестандарт” матчем у Івано-франківську з місцевим “Ураганом” відкривав 7 тур екстра-ліги.
Гра видалася надзвичайно гострою, яскравою  насиченою небезпечними моментами біля обох воріт, щоправда закінчилася перемогою господарів 2:1.

На 12-й хвилині відмінно зіграв рівнянин Михайло Волянюк, який відібрав м’яч у суперника біля своїх воріт і пройшов через весь майданчик до воріт суперника. І з лівої невідпорно пробив у верхній кут воріт “Урагана” – 1:0. Проте рівняни не встиглі добре порадіти, як буквально через декілька секунд атака івано-франківців закінчилася влучним ударом Мар’яна Шведа – 1:1.

За сорок секунд до закінчення першого періоду Руслан Шеремета переграв нашого воротаря та вивів свою команду уперед – 2:1.

Як виявилося це був останній гол, хоча попереду було ще 20 хвилин безкомпромісної боротьби.