рівненський кардинал київський Clust

Рівненський “Кардинал” лідирує у серії плей-оф

У суботу, 15 квітня, відбувся перший поєдинок серії плей-оф з футзалу у якому рівненський «Кардинал» приймав команду з Києва «Clust».

Команди відразу запропонували швидку гру, яка, однак до перерви не принесла гольових результатів.

А у другому таймі рівняни зусиллями Сергія Кравчука та Максима Малиновського зуміли повести у рахунку – 2:0. До закінчення гри залишилося ще чимало часу і спочатку гості забили перший гол, а потім червону картку отримав Роман Горпинич і рівняни залишилися у меншості.

На 39 хвилині гості змогли реалізувати зайвого гравця і здавалося, що матч котиться до нічийного рахунку. Тим не менше за декілька секунд до фінального свистка Олександр Басич невідпорним ударом вивів рівненську команду уперед.

Отож 3:2 і рівненський «Кардинал» лідирує у серії плей-оф. Тепер команди зустрінуться у Києві в п’ятницю і за потреби у суботу. Серія триватиме до двох перемог.