Рівненські футзалісти розпочали сезон з перемоги

З перемоги стартували рівненські футзалісти у першій лізі України. У Луцьку вони перемогли львівську команду «КІВС-Енергія-2» – 3:2.

Гравець нашої команди «Кардинал-Рівнестандарт» Артем Мартиненко вже на 6-ій хвилині відкрив рахунок. Щоправда, львів’яни наприкінці першого тайму відігралися  – гол на рахунку Владислава Константінова.

Після відпочинку на майданчику точилася рівна гра. В результаті з інтервалом у хвилину команди обмінялися результативними атаками – спочатку відзначився наш Дмитро Скибчик, а Юрій Хорош знову зрівняв шанси команди  – 2:2.

Та все ж останнє слово залишилося за рівнянами – за дві хвилини до фінального свистка досвідчений Роман Горпинич встановив остаточний підсумок зустрічі – 3:2.

Завтра «Кардинал-Рівнестандарт» о 18-ій годині грає з господарями туру, луцьким «Любартом». Волиняни свій перший матч також виграли – 2:1. Вирішальний гол у ворота «енергетиків» забив екс-гравець та екс-наставник МФК «Кардинал-Рівне»  нев’янучий 44-річний Сергій Піддубний.