Рівненські футболісти взяли реванш у місті Лева

Сьогодні у Львові визначаться володарі «бронзових» чемпіонату України з футзалу. Адже зараз серія між львівською «Енергією» та МФК «Кардинал-Рівнестандарт» – нічийна, 1:1.

Після домашньої поразки (4:5 за пенальті, основний час – нічия) рівняни змогли взяти реванш у місті Лева.

Перший тайм поєдинку обидві команди провели активно і створили чимало гострих моментів біля воріт суперника. Але і захист, і голкіпери — львів’янин Назар Войтович та наш Ілля Бакінський – діяли надійно.

У другому таймі першими відзначилися «енергетики» – Ярослав Квасній скористався передачею Андрія Цілика. Та перевага господарів тривала недовго. На 36-ій хвилині Назар Войтович у власному штрафному майданчику порушив правила проти Євгена Ланка і той вдало виконав пенальті.

Ще через три хвилини Ланко став героєм матчу – він влучним ударом завершив швидку контратаку гостей.

І хоча до фінального свистка «енергетики» грали з п’ятим польовим гравцем, проте рівняни утримали переможний рахунок – 2:1.