Рівненські баскетболісти продовжують очолювати турнірну таблицю

Не втрачає лідерську позицію у вищій лізі БК «Рівне-ОШВСМ». Цього вікенду рівненські баскетболісти гостювали у Львові. І двічі перемогли 76:71 і 74:66.

Обидва  матчі пройшли у впертому протистоянні – молода львівська команда вчинила гідний спротив лідеру групи. Лише а екваторі першого тайму рівняни зуміли перехопит ініціативу і вийти вперед – 56:38. Щоправда, на останній хвилині після влучання Миколи Полуляка львівяни скоротили відставання до мінімуму – 71:73. Та двохчкове влучання Дмитра Тимощука та штрафний Олексія Адеридана зафіксував перемогу рівнян.

У повторній зустрічі господарі чинили опір у першій чверті, а далі гості упевнено контролювали гру. Отож, чергова перемога.

Найрезультативнішим у нас став Адеридан – 15 і 18 очок, в Олександра Шепелєва – .16 і 12.

Наступних вихідних у Рівне завітає одеська «БІПА-СДЮСШОР», у складі якої успішно грає двоє легіонерів.