Рівненські баскетболістки втрачають перемогу в домашньому матчі

В черговому матчі жіночої суперліги рівненські баскетболістки поступилися аутсайдеру – столичному «Динамо-УДУ ім. М.П. Драгоманова».

Киянки потужно почали матч, вигравши першу чверть – 27:11. Причому, тон у грі столичних баскетболісток задавали троє гравчинь – Вероніка Космач, Ксенія Афанасьєва та Оксана Фастова. Натомість у складі господарок можна відзначити лише Вікторію Шматову, але підтримки від колег по команді вона не  відчувала.

Щоправда, у другій чверті рівнянки взяли ініціативу в свої руки і дещо скоротили відставання – 37:42. А після великої перерви і взагалі вирівняли результат – на 22-ій хвилині рахунок став рівним – 44:44.

Наша команда, здавалося, знайшла свою гру… Але попереду була остання чверть, яка розпочалась при +1 для «Динамо» – 58:57. В ній гості повністю переважали наших дівчат і закономірно перемогли – 79:69.

Киянки Оксана Фастова та Вероніка Космач набрали по 22 очка, Ксенія Афанасьєва – 21 плюс 10 підбирань.

В активі рівнянок  Анастасії Кучерьонок – 22 очка, Вікторії Шматової – 21.