Рівненські баскетболістки впевнено перемогли киянок у повторному матчі

І в повторному матчі стартового туру 31 чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд рівненські баскетболістки виявилися сильнішими за столичне “Динамо”.

Вже на початку першої чверті 3 поспіль влучних атаки Вікторії Шматової показали, хто є лідером у матчі.

Рівнянки швидко атакували, надійно захищалися і чверть закінчилася з перевагою у 16 очок – 25:9.

У другій 10-хвилинці характер гри мало змінився – наші землячки продовжували нарощувати ігрову перевагу. І на перерву команди пішли з перевагою рівнянок у 21 очко – 50:29.

Щоправда у другій половині, мабуть зарано повірити у перемогу, баскетболіски Рівного почали частіше помилятися чим дозволили киянкам дещо скоротити відставання. Тим не менше перемога БК “Рівне” – 74:60, і чудовий стовідсотковий результат на старті турніру.

Найрезультативнішими у складі БК “Рівне” стали:

Вікторія Шматова – 19, Ярослава Іванюк – 14,  Тетяна Гаврильчик – 11, Владислава Кіба – 10, Анастасія Кучерьонок – 9. Про стартовий поєдинок читайте в нашому попередньому матеріаліматеріалі

Наступний поєдинок БК “Рівне” зіграє з іншою столичною командою, нновоствореним “Будівельником”, але вже у Києві другого і третього жовтня