Рівненські баскетболістки у повторному матчі здобули перемогу

У повторному в матчі регулярного чемпіонату жіночої Суперліги рівненська БК “Рівне-ОШВСМ”також перемогло команду “Вінниця-Медуніверситет» – 81:62.

Нагадаємо у суботу, 24 лютого рівнянки перемогли у першому зіткненні з вінницькими баскетболістками

Але у неділю, 25 лютого спочатку гра складалася зовсім за іншим сценарієм. Дебют зустрічі пройшов був на користь гостей і перша чверть закінчилася на їхню користь – 21:19.

Але обмеженість в ротації у вінничанок далася взнаки. І вже до великої перерви рівнянки захопили ініціативу в свої руки, і спокійно довели матч до перемоги.

Таким чином БК Рівне забезпечила собі місце у плейоф чемпіонату. Хоча попереду ще 4 поєдинки. Два – з івано-франківською командою, ще два – зі столичним “Динамо”. А найрезультативнішими в цій зустрічі стали:

Рівне: Владислава Кіба – 14, Євгенія Безкоровайна – 17 + 11 підбирань, Анастасія Кучерьонок – 13 + 5 передач, Вікторія Шматова – 14 + 9 передач, Ольга Павлюк – 7 + 11

Вінниця: Ірина Жмурко – 8 + 9 підбирань, Вікторія Огій – 11 + 6 підбирань, Вікторія Шошоя – 17, Тетяна Баштова – 8.