Рівненські баскетболістки поступилися в Івано-Франківську на останніх секундах

У повторному матчі баскетбольної суперліги в Івано-Франківську БК «Рівне-ОШВСМ» мало не створив диво.

Господарки, БК «Франківськ-Прикарпаття» з першої чверті володів ініціативою і виграв три чверті (54:43). А по ходу гри його максимальна перевага сягала навіть 13 очок.

Втім, рівнянки зуміли створити інтригу. Останню чверть наші землячки провели краще і за дві хвилини до фінального свистка зуміли зрівняти рахунок – 62:62. Однак все вирішилося в заключні секунди. Програючи, 62:64, рівнянки помилилися в своїй атаці, франківки перехопили м’яч і змогли не лише втримати цей рахунок, а й реалізувати ще два штрафних кидки. Отож, 66:62 – перемога БК «Франківськ-Прикарпаття».

У нас відзначалися: Вікторія Шматова – 17, Ярослава Іванюк – 12, Владислава Кіба 10, Тетяна Гаврильчик – 10 + 10 підбирань, Анастасія ; Кучерьонок – 7, Євгенія Безкоровайна – 4, Богдан Лапхан – 2, Людмила Спиридонова – 0 + 5 підбирань.

Наступні матчі БК «Рівне-ОШВСМ» зіграє 22-23 січня у Слобожанському з абсолютним лідером чемпіонату, «Прометеєм».

Фото зі Фейсбук-сторінки БК “Франківськ-Прикарпаття”.