Рівненські баскетболістки перервали безвиграшну серію

Рівненський баскетболістки нарешті перевали безвиграшну серію у чемпіонаті України, здобувши яскраву перемогу у Бердянську над місцевою “Чайкою”.

Побоювання щодо цієї гри визначалося тим, що у складі наших суперників гра уже двоє американських легіонерок. Про потенціальні можливості яких було не відомо.

Тим не менше рівнянки вдало розпочали гру виграли першу чверть – 22:16. І на велику перерву команди пішли за рахунку 38:29 на користь рівнянок.

Третя чверть також залишилася за рівнянками – 24:16. І лише в заключній деятихвилинці “морячки” зуміли вирівняти гру, 22:23 – на користь “Чайки”. Але цього було вже не достатньо і в підсумку яскрава, впевнена перемога БК “Рівне” – 84:68.

Найрезультативнішою у складі БК “Рівне” була Анастасія Кучерьонок – 24 пункти, по 14 у Христини Кулеші та Вікторії Шматової. Тетяна Гаврильчик набрала 11 пунктів, але вона повністю господарювала під щитами, зібравши 13 підбирання. 10 очок у Ярослави Іванюк, 9 у Владислави Кіби.

А у суперниць Альона Самохвалова набрала 23 пункти.

Завтра, 28 листопада, повторна гра о 14:00.