Рівненські баскетболістки не змогли переграти “Будівельник” та його тренера

Сьогодні в Києві Баскетбольний клуб “Рівне” зустрівся у другому турі з столичною новоствореною командою “Будівельник”.

Киянок на паркет цього туру вивів новий головний тренер, Сржан Радулович, який паралельно є головним тренером Національної жіночої Збірної України.

Рівнянки хоча і дали гідний бій “Будівельнику” проте не змогли протистояти киянкам.

Вирішальною у матчі стала перша половина гри, у якій господарки були значно сильнішими. Зокрема другу чверть рівнянки провалили, набравши лише 5 очок – 21:5. А відтак, на велику перерву Будівельник пішов з перевагою аж у 24 пункти – 42:18.

Після відпочинку, рівнянкам вдалося перехопити ініціативу та виграти дві наступні чверті – 19:13, 19:16. Однак, для перемоги цього виявилося замало

Фінальна сирена зафіксувала переконливу звитягу киянок – 71:56.

Найрезультатівнішими у рівнянок стали:  Шматова 20 + 4 підбирання, Гаврильчик 13 + 8 підбирань, Кіба 9.

Повторний матч відбудеться у суботу 2 жовтня, початок о 17:00.