Рівненські футзалісти стартували у місті Лева

Традиційний передсезонний турнір з футзалу «Кубок Львівщини 2020» стартував 4 серпня. За трофей змагатимуться шість команд, у тому числі  чемпіон України херсонський «Продексім».

Наш МФК «Кардинал-Рівне» виступатиме у «Групі А». Суперниками є господарі турніру,  львівська «Енергія», та вінницький «Фенікс». У «Групі В» між собою гратимуть «Продексім» , житомирський «ІнБев» та хмельницький «Сокіл».

Першу гру у Львові «Кардинал» зіграв саме 4 серпня  – з хмельницьким «Соколом». За статусом це була товариська зустріч. Адже в турнірі команда Ігоря Москвичова  стартує 5 серпня у матчі з «Енергією», наступного дня – матч з «Феніксом»

Товариський поєдинок і закінчився по «товариськи» – 1:1. «Соколята» відкрили рахунок на 5-ій хвилині (Артур Подлюк), а через три хвилини новачок «Кардинала» Вячеслав Кожемяко вирівняв становище.