Рівненські футболісти виграють на млинівському стадіоні

Рівненський “Верес” у черговому, дев’ятому турі Першої ліги України з футболу на домашньому стадіоні приймав “Агробізнес” із Волочиська.

У першому таймі капітан рівнян Михайло Шестаков двічі вразив ворота гостей – на 22-ій і 33-ій хвилинах. Після відпочинку команди створили чимало гострих моментів біля воріт суперників, але захист команд виявився сильнішим за напад. Отож, рівняни святкували чергову перемогу – 2:0. Вона для «Вереса» стала четвертою поспіль на стадіоні у Млинові.

Після семи проведених матчів рівненський клуб має в активі 14 очок (як і ФК «Миколаїв») і перебуває на четвертій позиції у турнірній таблиці.

У суботу, 31 жовтня, «Верес» гратиме у Херсоні з «Кристалом», який, до слова, у сьогоднішньому турі здобув перші турнірні очки. Аутсайдр першої ліги несподівано виграв у столиці в «Оболоні» – 1:0.