Рівненські баскетболістки поступилися в Києві у черговому матчі

Після тривалої перерви у чемпіонаті жіночої баскетбольної суперліги, пов’язаної з виступами збірної України, відбувся перший матч четвертого туру.

У столиці БК «Рівне»-ОШВСМ грало з місцевим «Динамо-НПУ».
попри песимістичні прогнози для рівнянок, матч розпочався саме за їх переваги.

На п’ятій хвилині вони лідирували – 12:4. Щоправда, наприкінці чверті киянки таки зуміли не лише наздогнати суперниць, а й вийти вперед – 19:16. А ось у наступній чверті домінували на майданчику «динамівки» – 18:11 і 27:37 перед великою перервою. Причому більш половини командних очок у БК «Рівне» набрала Анастасія Кучерьонок – 19, з них 15 – кидками здалеку.

Після програної половини, підопічні Валерія Жартуна провели чудову третю чверть (24:17) і майже впритул наблизилися до суперниць – 54:51. Щоправда, на більше не вистачило сил – «Динамо» втримало перевагу і навіть збільшило її – 71:61.

Найрезультативнішою у нас стала 18-річна Кучерьонок (24 очка), у Тетяни Гаврильчик – 17 + 17 підбирань, Вікторії Шматової – 11 очок, Людмили Спиридонової – 5, Ярослави Іванюк – 4. У переможниць знову лідирувала легіонера Андреоне Кійс – 34 пункти+14 підбирань. Натомість, іншу легіонерку киянок – Елайю Джунь – рівнянки закрили «наглухо»: нуль очок за 35 хвилин.

А що ж вихованки рівненських тренерів, які влітку поповнили столичну команду? Наталка Смалюк записала до свого активу 5 очок за 32 хвилини, Дарина Степанюк – 3 за 24 хвилини, а Емма Бугаєвська на майданчик не виходила.
Взагалі, сам матч був досить рівним – 50 проти 50 за підбираннями, 17 проти 19 за передачами та 70 проти 71 за кидками. Проте, реалізація була кращою у киянок – 34 відсотки проти 29. Саме це і стало основною причиною поразки Рівного.

Завтра, 20 листопада, о 16.00 – початок повторної гри. Трансляція – на сайті ФБУ.