fbpx

Провести день без автомобіля зможуть жителі Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:

Цього року українці приєднуються до всесвітньої кампанії з відмови від особистого транспорту. Рівненщина не є винятком.

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області закликає містян долучитися до цієї європейської ініціативи.
 22 вересня всі небайдужі до екології містяни можуть долучитися до флешмобу, присвяченого Всесвітньому дню без автомобіля.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Щороку 22 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день без автомобілів (World Carfree Day). У багатьох країнах з метою збереження навколишнього середовища та власного здоров’я люди користуються громадським транспортом, електротранспортом, велосипедами або навіть стають на день пішоходами, відмовляючись від керування власним авто.

З 2000 року День без автомобіля отримав офіційний статус у всьому світі. За приблизними оцінками, щороку в акції беруть участь понад 100 мільйонів людей у ​​50 країнах світу.

Як проходить Всесвітній день без автомобіля в інших країнах:

У сусідній Польщі 22 вересня у багатьох містах весь міський громадський транспорт зробили безкоштовним. Спеціальні пропозиції також підготували залізничні перевізники та служби, які надають у користування велосипеди.
У столиці Франції обмежили рух водіїв з 11 до 18 години. Рух автомобілів заборонили по всьому Парижу, крім кільцевої дороги. Виняток стосувався лише громадського та спеціального транспорту. Порушникам загрожував штраф у 135 євро.

Щоб стати його учасником, необхідно 22 вересня зробити фото руху велосипедом та до 14.00 23 вересня 2022 року завантажити його у подію «День без автомобіля у Рівненській області», створену на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Facebook, з хештегом #MobilityWeek.

Усі учасники отримають сертифікат про участь у флешмобі. А 15 з них, котрих буде обрано через систему випадкового вибору Random, отримають сувеніри від організаторів.

Детальніше:https://sportforall.rv.ua/?page=3&article=2666