Південна перемога рівненських футзалістів

Забивши по м’ячу у кожному з таймів, МФК “Кардинал-Рівне” здобув в Південній Пальмірі четверту перемогу у чемпіонаті футзальної Екстра-ліги. Він переміг тамтешній “Епіцентр К Авангард”.

Рівняни захопили ігрову перевагу ще в дебюті зустрічі і з часом вона втілилася у забитий гол Романа Горпинича. Рівнянин, отримавши класну передачу від Анатолія Мілінького, переграв голкіпера одеситів – 1:0.

Свій другий шанс підопічні Станіслава Гончаренка використали у середині другого тайму. Відміно зіграв Павло Концеба, який скористався помилкою у захисті господарів і забив другий гол у їх ворота.

Після цього господарі перейшли на гру з п’ятим польовим гравцем. Втім, «кардиналівці» спокійно довели гру до перемоги, яка закріпила їх на четвертій позиції у турнірній таблиці ліги.

Наступну гру підопічні Станіслава Гончаренка проведуть 17-го листопада у Рівному – з івано-франківським “Ураганом”.