fbpx

Підтримка в Осло вразила дружину відомого плавця з Рівного

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук, дружина відомого плавця Михайла Романчука розповіла, що виступ в Осло запам’ятається їй назавжди.

Підтримка в Осло була неймовірною, поділилась легкоатлетка Марини Бех-Романчук.

“Найбільше мене вразила на цих змаганнях – підтримка. Вона була фантастична, неймовірна. На останню спробу, коли я вийшла, ведучий цих змагань вигукнув “Слава Україні”, і весь стадіон почав аплодувати і підтримувати мене.

Просто до мурашок по тілу: настільки була вражена та здивована. Почуття зашкалювали, серце билося, сироти по тілу – розуміла, що мені треба стрибати, а емоції переповнювали мене. Намагалася їх перевести у стрибок. Це була найкраща підтримка у моєму житті”, – сказала Бех-Романчук в коментарі журналістам. За її словами, вона просто хотіла побачити позначку за 14,70 м, це було єдине, про що думала Марина.”

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Українська легкоатлетка здобула бронзу в потрійному стрибку із результатом – 14,75 м. Таким чином Бех-Романчук встановила особистий рекорд у цій дисципліні в поточному сезоні. Українка традиційно змагається в потрійному стрибку та стрибках у довжину. Здобула три нагороди за п’ять етапів Діамантової ліги.

На етапі в Рабаті у травні легкоатлетка здобула “срібло” в потрійному стрибку. Далі вона виборола бронзову медаль у стрибках у довжину в італійській Флоренції. Нарешті в Осло українська спортсменка взяла ще одну “бронзу” в потрійному стрибку.