Переможець у Франківську визначився в останні миттєвості зустрічі

У своєму другому турі української Суперліги рівненські баскетболістки грали в Івано-франківську з місцевим БК «Франківськ-ПНУ».

Фото з архіву.

В дебюті першого матчу БК «Рівне»-ОШВСМ упевнено вирвалися вперед – 10:2, 12:4. Та господарки, «очунівши» після такого початку потроху почали наздоганяти суперниць. Тому перша чверть закінчилася незначною перевагою гостей – 18:16.

А ось друга десятихвилинка виявилася «франківською» – 21:10. Тому перед великою перервою перевага БК «Франківськ» була суттєвою – 9 очок (37:28).

Проте у третій чверті на майданчику домінували вже гості, які зуміли ліквідувати відставання і на заключну чверть команди вийшли за рівного рахунку 49:49.

Все вирішувалося в останні миттєвості зустрічі, адже команди по черзі лідирували в рахунку. Але господарки зуміли «дотиснути» гостей – 65:61. У нас найрезультативнішими стали Анастасія Кучерьонок (17 очок), Ярослава Іванюк (13), Вікторія Шматова (11) і Людмила Спиридонова (10).