fbpx
Перемоги з міжнародного турніру привезли спортсмени Інваспорту

Перемоги з міжнародного турніру привезли спортсмени Інваспорту

Діліться інформацією з друзями:

Змагання проходили окремо серед чоловічих та жіночих команд, усього було по 8 команд. Міжнародний турнір з волейболу сидячи серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату відбувся в місті Ессен, що у Нідерландах.

У підсумку, Україна посіла 5 та 6 місце. Наступні змагання спортсменів – літні Паралімпійські ігри.

У складі національних збірних команд України брали участь троє спортсменів Рівненської області та РРЦ “Інваспорт”: Андрій Сікальський та Юрій Ковальчук – у змаганнях серед чоловічих команд, та Антоніна Жук – у змаганнях серед жіночих команд. Тренує рівненських спортсменів тренер РРЦ «Інваспорт» Олександр Шевчук.

Перемоги з міжнародного турніру привезли спортсмени Інваспорту - фото 1

Чоловіча збірна команда України на груповому раунді здобула перемоги над командами Казахстану та Нідерландів з рахунками відповідно 3:2 та 3:0, і поступилась команді Бразилії з рахунком 0:3. У раунді плей-офф наша збірна перемогла збірну команду Франції з рахунком 3:0, а потім у матчі за 5 місце перемогла команду Нідерландів з рахунком 3:1. У підсумку чоловіча команда посіла 5 місце.

Перемоги з міжнародного турніру привезли спортсмени Інваспорту - фото 2

Жіноча збірна команда України на груповому раунді здобула перемогу над командою Нідерландів з рахунком 3:0, і поступилась командам Бразилії та Канади з рахунком 0:3. У раунді плей-офф наша збірна перемогла збірну команду Франції з рахунком 3:0, а у матчі за 5 місце поступилась команді Німеччини з рахунком 1:3. У підсумку жіноча команда посіла 6 місце.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Реабілітацію за програмою «Декомпресія» пройшли рівненські фронтовики-гвардійці