fbpx

На Рівненщині триває спартакіада “Рух заради здоров’я”

Протягом літа в Рівненській області у два етапи відбувається щорічна спартакіада у підвідомчих установах департаменту соціальної політики облдержадміністрації «Рух заради здоров’я».

Спочатку – у семи комунальних закладах департаменту визначається найкращий склад збірних команд. А  наприкінці серпня вони візьмуть участь у фінальних змаганнях. 11 серпня змаганнями у комунальному закладі «Рівненський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради, що у с. Боянівка Олександрійської ТГ, завершився перший етап.

Підопічні центру не перший рік долучаються до спартакіади. Маючи гарний досвід участі, спортивні активності, запропоновані їм працівниками комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, не викликали особливих труднощів. Команди-учасниці боролися між собою в естафетах «Фітбол», «Флорбол», «Баскетбол», «Рівновага» та «Ягоди». А за їх боротьбою емоційно спостерігали  решта підопічних і працівники закладу та вболівали за учасників на кожному етапі. В подібних заходах не стільки важлива перемога, як можливість провести час з користю для здоров’я та урізноманітнити дозвілля. Окрім того, не залежно від здобутих результатів, кожен учасник отримав подарунки від організаторів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

 25 серпня відбудеться фінальний етап спартакіади, який збере разом найсильніші колективи у с.Мирогоща, що на Рівненщині.

Пресслужба “Спорту для всіх Рівненщини”