Молодіжній команді БК Рівне не вдалося двічі переграти львів’янок

Молодіжна команда БК «Рівне»-ОСДЮСШОР чергові поєдинки жіночої вищої ліги зіграла вдома з львівською «КІВС».

Рівнянки перебувають у лідируючій групі, львів’янки – серед аутсайдерів, проте на майданчику цього не було помітно.
У суботній зустрічі в дебютні хвилини на майданчику точилася рівна боротьба, проте з сьомої хвилини все частіше почали господарювати львів’янки. І вони лише нарощувати свою перевагу – 16:9, 42:26, 70:41…

Всі спроби рівнянок щось змінити у грі залишалмся безуспішними. У підсумку впевнена перемога «КІВСу» – 93:61. Ірина Мислінчук набрала 19 очок, Анастасія Шепелюк – 10.

Повторна гра цих команд проходила за іншим сценарієм. Хоча перша чверть залишилася за гостями (21:12), проте надалі перевагою володіли вже господарки. Поступово вони наздоганяли суперниць, а наприкінці третьої десятихвилинки вийшли у лідери – 59:57.
А вже у четвертій чверті перевага господарок не викликала сумнівів. За дві секунди до фінального свистка Марія Попчук красивим кидком здалека встановила остаточний підсумок зустрічі – 79:68 на користь БК «Рівне»-ОСДЮСШОР.
По 19 очок набрали Євгеня Безкоровайна і Анастасія Шепелюк, 13 – Богдана Лапхан.