Марина Кирик стала чемпіонкою світу з акватлону. Вона перемогла двох австралійок, здобувши перше місце.
Про те, що Марина Кирик стала чемпіонкою світу з акватлону повідомляє Главком з посиланням на World Triathlon. Марина Кирик є майстром спорту України з плавання і починала свій шлях у місті Рівне. Саме землячка Марини повідомила Людмила про її перемогу у соцмережі.
Акватлон проходив у форматі «біг-плавання-біг», де заплив у морі на 1 км чергувався з бігом на 2,5 км
«Сонце було чудовим. Я дуже щаслива. Я не очікувала цього перед забігом, оскільки я вперше брала участь у такому форматі – біг-плавання-біг – тому перед забігом я була дуже схвильована і не знала, чого очікувати, але мені сподобалося. Я зробила все, що могла, і дуже рада перемозі», – сказала вона на фініші.
Акватлон проходив у форматі «біг-плавання-біг», де заплив у морі на 1 км чергувався з бігом на 2,5 км. У першому запливі Кирик лідирувала. Вона показала час 8:21 і увійшла до групи Т1 першою, а австралійка Келсі Мітчелл дихала їй у спину. Чудовий перехід дозволив австралійка Клер Спікнелл вирватися вперед, коли група з п’яти спортсменок спустилася до пляжу.
Саме у воді Кирик домінувала. Вона відірвалася від своїх колег-лідерів і відкрила 20-секундний відрив з результатом 12:58. Спікнелл була наступною з результатом 13:18. Після того, як лідерство було забезпечено, для Кирик було простою справою провести чистий фінальний забіг, що вона і зробила.
Мітчелл довелося відновлюватися після трохи повільнішого запливу, і вона тримала Спікнелл під прицілом. У боротьбі двох австралійок Мітчелл показала найкращий результат – 8:42, що приблизно на три секунди швидше, ніж у Кирик. Однак цього виявилося недостатньо. Спікнелл втрималася і здобула срібну медаль. Після забігу Мітчелл була дискваліфікована. Вона отримала штраф за те, що одягла шапочку для плавання до прибуття в Т1 і не відбула його до кінця запливу. В результаті австралійка Клара Муні піднялася на третє місце й отримала бронзову медаль.
- На Рівненщині розпочалася осіння кампанія з імунізації тваринЗаходи стартували у всіх районах області. На площі 10,5 тисяч км квадратних розкладуть понад 263 тисяч приманок проти сказу. Брикети з вакциною для лисиць, вовків і єнотовидних собак розповсюдять у місцях проживання диких тварин. Для людей і тварин вони безпечні.
Читайте також: Юні плавці з Рівного вибороли медалі на чемпіонаті України з плавання