Гра "Кардинал-Рівне" - "Харків".

«Кардинал-Рівне» вдома поступається «Харкову», але за сумою двох матчів крокує до чвертьфіналу

Сьогодні в Рівному відбувся повторний поєдинок однієї восьмої фіналу Кубка України з футзалу. МФК Рівне приймало муніципальний спортивний клуб «Харків».

У першій грі в гостях рівняни здобули впевнену перемогу 5:3, а ось у домашньому поєдинку їм довелося непереливки.

У першому таймі дві помилки наших гравців призвели до двох голів. 2:0 – так на користь Харкова закінчилася перша половина зустрічі.

Після відпочинку гра продовжилася За схожим сценарієм. Молоді харківські футболісти нічим не поступалися господарям майданчика. Але рівняни зуміли забити гол, який, зрештою, і виявився вирішальним у двох матчевому Кубковому двобої.

І хоча перемогу здобули харків’яни – 2:1, проте далі у Кубку крокує МФК “Кардинал” за рахунок кращої різниці забитих і пропущених голів.