fbpx

Громади Рівненщини успішно приймають участь у спортивних конкурсах

Нещодавно до учнів Демидівського ліцею завітали працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» «Рівненської обласної ради.

Приводом для зустрічі стала успішна участь місцевої громади у конкурсі «Кращі активні парки» Рівненської області в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» та спортивне життя області, де в рейтинг 64 громад.

На урочистому шикуванні нагороди вручили представнику громади, координатору проєкту «Активні парки» в Демидівської ТГ, директору КЗ «ЦФЗН «Спорт для всіх» Демидівської селищної ради Володимиру Колеснику. Вихованці ліцею зібрались на спортивному майданчику ще й для участі у різноманітних естафетах, які підготували для них організатори. Адже тутешні діти добре знають, що регулярно займатися фізичною культурою та спортом, вести здоровий спосіб життя – це корисно та престижно. Тож, після короткого інструктажу суддів, розпочалася спортивна частина.
Зважаючи на зимову погоду сьогодні на учасників, окрім звичного інвентарю, очікував ще й зимовий: санки, лижі та ключки. На майданчику ліцею закипіла спортивна боротьба. Суперництво на дистанціях було завзятим і безкомпромісним. Команди не хотіли поступатися суперникам, наполегливо борючись до останньої секунди.
Переможці та призери врешті все ж таки були визначені: І місце – команда «Дружба», ІІ – «Шахтар», та ІІІ – «Чемпіони». Їх урочисто нагородили дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.
Користуючись нагодою, організатори також вручили нагороди за ІІ місце у спортивно-масовому фестивалі ветеранів фізичної культури та спорту Рівненської області у 2021 році Млинівській ТГ.

Пресслужба “Спорт для всіх Рівненщини”