Ольга Харлан і Аліна Комащук (фото: НОК України).

Фехтувальниця Ольга Харлан здобула золото на турнірі в Туреччині

Українська фехтувальниця Ольга Харлан завоювала золото на турнірі серії Сателіт FIE з фехтування на шаблях.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України та Національної олімпійської збірної України.

“Маємо подвійний п’єдестал на турнірі серії Сателіт FIE з фехтування на шаблях, що проходить цього вікенду у турецькому Стамбулі” – пишуть в НОК.

Ольга Харлан переможно відкрила олімпійський сезон, зійшовши на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

“Наша титулована спортсменка виграла спочатку шість боїв у групі, а потім ще п’ять у турі прямого вибування” – йдеться у повідомленні.

У чвертьфіналі з перевагою в один удар взяла гору над британкою Кейтлін Максвелл (15:14), у півфіналі змусила скласти зброю чемпіонку Європи та віцечемпіонку світу-2022 Анну Башту з Азербайджану (15:10), а у фіналі, який перетворився на українське дербі, здолала подругу по команді Аліну Комащук (15:8).

Таким чином, Харлан завоювала золоту нагороду, а Аліна Комащук стала володаркою срібла.