Чемпіонкою України з важкої атлетики стала спортсменка з Рівненщини

На чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 23 років, який проходить цими днями у Луцьку, спортсменка з Рівненщини здобула титул чемпіонки.

Поліна Луканіна у ваговій категорії 59 кг показала найкращий результат і стала абсолютною чемпіонкою України серед юніорок. Готували спортсменку до змагань тренери Мирослава Сулім та Микола Мамчич.

Чемпіонкою України з важкої атлетики стала спортсменка з Рівненщини - фото 1

Загалом у чемпіонаті беруть участь 235 хлопців та дівчат з 21 області України.

Це не перша перемога 18-річної Поліни. Вона є вихованкою спортшколи РАЕС і торік на юніорському чемпіонаті також виборола золоту медаль.

За останній місяць спортсмени Рівненська ОШВСМ, крім нагороди Поліни, здобули: Наталія Кроль виборола “срібло” чемпіонату України з легкої атлетики на дистанції 800 метрів. Олег Омельчук у вправі МП-6 (60 пострілів по мішені з чорним кругом з дистанції 50 м) здобув срібну нагороду, а разом з учнями змінного складу Максимом Камінським і Іллею Лящем виборов командне “золото” з кульової стрільби. А незадовго до того Омельчук та Камінський у Хорватії здобули “золото” чемпіонату Європи у цій дисципліні.

Джерело: Рівненська обласна рада