fbpx
Благодійний крос-триатлон на підтримку ЗСУ відбудеться на Рівненщині

Благодійний крос-триатлон на підтримку ЗСУ відбудеться на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Благодійний крос-триатлон на підтримку ЗСУ «Energy Sprint Triathlon» відбудеться 10 серпня на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС «Біле озеро». Відкрито реєстрацію. Старт о 10:00.

Організатори Рівненська АЕС, Первинна профспілкова організація РАЕС, Організація молоді ППО РАЕС, велокоманда «РАЕС team» за підтримки профспілки Енергоатома. Благодійний крос-триатлон на підтримку ЗСУ проводиться щорічно.

Дистанція крос-триатлону передбачає три етапи: плавання на 750 м, велогонка на 20 км та біг на 5 км. Учасникам пропонується індивідуальна участь (абсолютний залік та вікові категорії) та естафета (команда може складатись із трьох осіб, а реєстрація має здійснюватися однією особою від колективу). Діє ліміт учасників: 100 осіб в індивідуальному заліку та 50 команд в естафеті.

Благодійні внески складають від 1000 грн для спортсменів, які змагатимуться в індивідуальному заліку та від 2100 грн – в естафеті для команди. Усі кошти будуть спрямовані на допомогу військовим.

Для працівників РАЕС передбачено також залік серед команд структурних підрозділів (цехів), відтак при реєстрації необхідно зазначити назву цеху. Кількість команд від підрозділу – не обмежена. Підрозділи у складі до 50 осіб можуть об’єднуватись в одну команду. Традиційно буде визначено найшвидших та найактивніших серед працівників АТ «НАЕК «Енергоатом». Розпочато реєстрацію на Energy Sprint Triathlon.

  • Облікові дані в ЦНАПах уточнили майже 45 тисяч жителів Рівненщини
    Днями завершився 60-денний період надання послуги з уточнення даних військовозобов’язаних у Центрах надання адмінпослуг. Про результати роботи сервісу за 2 місяці розповів заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.

Читайте також: російські пропагандисти поширюють фейк про проблеми з ядерним паливом на РАЕС та відключення світла на Рівненщині