БК “Рівне” після 4-х перемог очолює свою групу у Вищій лізі

І у повторному поєдинку баскетбольної Вищої ліги України рівненські баскетболісти перемогли южненський “Хімік-2”. Щоправда, цього разу менш впевнено ніж вчора – 75:70.

Гра видалася вкрай напруженою і до останніх хвилин шанси на перемогу мали обидві команди. Адже після трьох десятихвилинок лідирували гості – 60:58. Лише заключні хвилини четвертої чверті вирішили долю матчу.  Остаточний рахунок за 15 секунд до фінального свистка встановив Артем Водолазський, який реалізував два штрафні кидки.

Найрезультативнішим у складі рівнян став Олександр Шепелев – 19 очок та 11 підбивання, у Олексія Адедирана – 18 пунктів, Дмитра Тимощука – 13, 11 – на рахунку в Віктора Герасимчука.

Після цієї гри БК “Рівне” очолює турнірну таблицю у своїй групі – в активі рівнян  4 перемоги у чотирьох зустрічах.