У матчі лідерів Вищої ліги сильнішими виявилися рівнянки

В регулярному чемпіонаті жіночої Вищої ліги відбувся центральний матч другого кола,  в якому зустрічалися лідери групи  – «Збірна Рівненської області-Рівне-ОСДЮСШОР» та «Збірна Івано-Франківської області-Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2»

Обидві команди мали по 11 перемог і 1 поразці, тому очні матчі фактично визначають переможця групи.

Суботній матч команд пройшов за переваги рівненської команди, хоча попервах лідирували франківки. Проте з середини першої чверті підопічні В’ячеслава Ковалевського перехопили ініціативу і, попри всі зусилля суперниць, довели гру до перемоги. Хоча на передостанній хвилині гри після двох штрафних Анастасії Шепелюк перевага рівнянок зменшилась до мінімуму – 71:70, тим не менше, господарки матчу втримали перевагу – 77:72.

У рівненській команді відзначилися Олександра Тинщук – 23 очки та Анастасія Климчук – 18 очок. А в складі наших суперниць кращими виявилися вихованки рівненських тренерів Анастасія Шепелюк (33 очки) та Ольга Боровець (21).

У неділю команди зіграють повторний матч.