Рівняни перемогли столичних баскетболістів і вийшли у фінал Суперліги

БК «Рівне-ОШВСМ» у перший свій сезон у Суперлізі поведуть боротьбу за «золото». «Срібло», як кажуть, вже у кишені.

Це стало відомо після повторного півфінального поєдинку у столиці з тамтешнім «Київ-Баскетом».

Після рівненського матчу, коли рівняни повністю декласували свого суперника, кияни були налаштовані рішуче, адже їм відступати не  було куди. Однак, після нервового дебюту зустрічі, коли деяку перевагу мали господарі майданчика, гра вирівнялася. Декілька трьохочкових від рівнян пригасили наступальний порив столичних баскетболістів. Перша чверть – 21:21, після другої – мінімальна перевага господарі майданчика (42:40).

А ось у третій десятихвилинці тон задавали вже гості. І підсумок не змусив себе довго чекати – 25:16, тому кияни кинулися в заключній чверті відіграватися. Але коли поспішаєш – вдається мало чого, тим паче – проти рівнян, які відіграли надійно у захисті. І хоча кияни дещо таки влучили – підопічні Михайла Переверзія здобули перемогу (81:78), зробивши найцінніший подарунок своєму наставнику у його день народження.

БК «Рівне-ОШВСМ» виграло обидва матчі півфіналу і достроково вийшли у фінал. Хто стане там суперником рівнян – визначиться у третьому поєдинку між «Дніпром» і «Черкаськими Мавпами».

У тому півфіналі поки що нічия – 1:1.

Серед рівнян найрезультативнішим став Олексій Соловйов – 23 очка, у Ілайджі Джойнера – 18, Максима Мочалова – 13, Дмитра Тимощука – 11, Олександра Шепелєва – 5, Ромео Сміта та Артема Водолазського – по 4, Тайлера Гаскінса – 4.