Рівненський “Верес” зазнав поразки від луганської “Зорі”

У черговому матчі УПЛ рівненський “Верес” приймає луганську “Зорю”. Команди знаходяться поряд у турнірній таблиці, тому гра обіцяла бути непростою для рівнян.

Попервах ініціативою володіли гості. Проте, відстоявши свої ворота, вересівці все частіше почали загрожувати воротам суперника. І на 16-й хвилині створили відмінний момент — Віталій Дахновський вибіг віч-на-віч з воротарем “Зорі” Мацапурою, обіграв його, але… не зумів проштовхнути м’яча у ворота.

І надалі господарі наполегливо атакували, проте без успіху. Отож, перший так не виявив лідера – 0:0.

Після перерви гравці обох команди пришвидшили темп гри, але без особливих успіхів. На 60-ій хвилині ситуація могла змінитися, однак Геннадій Пасіч не скористався відмінним пасом Гайдучика.

Намагаючись переламати хід матчу, Юрій Вірт зробив потрійну заміну. На поле вийшли Михайло Сергійчук, Михайло Шестаков та Олександр Лебеденко. Однак практично одразу в контратаці гості відкрили рахунок — після удару Дениса Антюха зрикошетив від нашого гравця і затріпотів у сітці рівнян…

І хоча до фінального свистка залишалося чимало часу, однак рахунок на табло вже не змінився. Поразка “Вереса” – 0:1.