Рівненський “Верес” вийшов у трійку лідерів

Черговий тур Української прем’єр-ліги відкривав поєдинок у Львові, де місцевий однойменний клуб ПФК “Львів” приймав рівненський «Верес».

Гру команди розпочали на бойових курсах, в жорсткій боротьбі за кожен м’яч, однак дуже швидко вони обмінялися голами. На 14 хвилині нападник львів’ян Бугай скористався помилкою захисників суперника і відкрив рахунок.

Проте “вересівці” дуже швидко відігралися – гол на свій рахунок записав Микола Гайдучик.

Зрівнявши рахунок, гості почали більш активно діяти біля чужих воріт. Але до гола довелося чекати майже 50 хвилин. Спочатку Семен Вовченко зі штрафного вивів «Верес» уперед. А через дві хвилини Станіслав Шарай закріпив перевагу рівненського клубу – 3:1.

І хоча до фінального свистка залишилося більш як 20 хвилин, жодній з команд не вдалося забити гол. Ні львів’янам: які залишаються в зоні вильоту, ні рівнянам, які після цієї перемоги піднялися у трійку лідерів. Щоправда, це лише початок туру.