Рівненський “Кардинал” поступився у наднапруженому домашньому матчі

Вкрай емоційним та інтригуючим видався черговий поєдинок футзальної екстраліги у якому Рівненській «Кардинал Рівнестандарт» приймав лідера чемпіонату Івано-франківський «Ураган».

Гості першими відкрили рахунок, але Роман Горпинич за кілька хвилин вирівняв ситуацію. Проте тут же трапився прикрий рикошет – від Михайла Волянюка м’яч влетів у рівненські ворота. 2:1 на користь гостей, з таким рахунком і закінчився перший тайм.

І після перерви рівняни були у ролі наздоганяючих, однак за три хвилини до фінального свистка рахунок вирівнявся – 4:4. У рівнян двічі відзначився Михайло Волянюк та Володимир Кручок.

Команди боролися до останньої секунди, проте найбільше пощастило гостям. За три секунди до закінчення матчу “екскардиналівець” Артем Фаренюк зумів вирвати перемогу для своєї команди. 5:4 франківці продовжують свою безпрограшну серію.

А у рівнян після двох матчів перемога над львівським «Інтаймом» та поразка від «Урагану».