fbpx
Мережу психічних та психологічних послуг збільшують на Рівненщині

1,5 тисячі підлітків отримали фахову допомогу психологів цьогоріч на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Діти та молодь є найуразливішими під час війни. Тому в області продовжують реформувати психологічну службу у закладах освіти.

Нині в закладах освіти працює 986 психологів, пів сотні з яких – в інклюзивно-ресурсних центрах. Також кожен третій сімейний лікар надає підтримку з ментального здоров’я, а це 1139 фахівців.

«Звернень до психологів під час війни побільшало. Від початку року на Рівненщині фахівці надали допомогу 1,5 тисячі підліткам. Загалом батьки, учні та студенти найчастіше скаржаться на підвищену напругу в родинах, переживання кризових ситуацій, втрату близьких та тривожність. Також підлітки зверталися із проблемами домашнього насильства, депресії, заниженою самооцінкою, невпевненістю в собі. Саме тому продовжуємо реформувати психологічну службу», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Найбільше безкоштовних консультацій психологів з початку року підлітки отримали у КП “Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення” РОР. Туди звернулося 1352 дітей, з них 38 скеровано на стаціонарне лікування. У Центрі ментального здоров’я в м. Рівне проконсультували 106 дітей віком від 14 до 18 років.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: В Острозькому військовому ліцеї відбудеться День відкритих дверей