Багато інформації є про те, як після святкових страв привести в норму своє харчування без виснажливих дієт.
Для цього достатньо на один тиждень обмежити вживання жирної та калорійної їжі, а зробити акцент на фруктах, овочах та рибі.
Не варто довгий час дотримуватися такого режиму харчування навіть якщо є бажання утримувати свою вагу й не набирати зайвих кілограмів.
Для того, щоб зберігати свою форму, в першу чергу потрібна фізична активність для вашого віку та режиму життя. Якщо людина не любить бігати чи займатися фітнесом, то й результату від таких занять не отримає. Потрібно знайти своє – плавання, ходьба, йога, танці чи піші прогулянки. Головне – отримувати задоволення.
З харчуванням взагалі нічого складного. Найголовніше, на мою думку, це вечеряти правильно. Білок 100-150 грамів + зелений салат 150-200 грамів. Де білок це риба, м’ясо, яйця, морепродукти. Найбільш калорійні продукти краще їсти до полудня.
Існує норма кроків на кожен день, яка допоможе отримати оптимальне фізичне навантаження – 10000, або тричі на тиждень активні тренування.
Не менш важливо випивати норму води (30 мл на 1 кг ваги). В іншому випадку будете їсти більше норми. Харчування за режимом – три основні прийоми їжі і 2 перекуси. Якщо пропускати прийоми їжі, то ввечері просто неможливо насититись. Як результат – перевантажений на ніч шлунок.
Повноцінний (7-8 годин) сон гарантує, що не буде тягнути на «швидкі» вуглеводи. Старайтеся зберігати правильне харчування на 70% від всього раціону. Овочів у день з’їдайте 450-500 грамів.
Доречі багато хто з дієтологів називає лютий місяць – ідеальним часом для відновлення. Закінчились святкові турботи і вже можна готуватися до весни. Але ці прості правила від нутриціолога Алли БАГИНСЬКОЇ допоможуть утримати вагу і почуватися здоровими та щасливими в будь-який час, незалежно від пори року.
Читайте також: Здорова їжа для дітей: секрет додаткових 10 хвилин вечері