fbpx
У релокованому до Гощі центрі профтехосвіти запрацювала кулінарна лабораторія

У релокованому до Гощі центрі профтехосвіти запрацювала кулінарна лабораторія

Діліться інформацією з друзями:

У Бахмутському центрі професійно-технічної освіти, який релокований у Гощу, відкрили лабораторію з професії «Кухар. Кондитер». Це стало можливим завдяки підтримці благодійних організацій та спонсорів.

Уже сьогодні в закладі пахне випічкою. Наразі кухарі-початківці готують пиріжки з картоплею, капустою та згущеним молоком, а незабаром обіцяють випікати й ласощі.

У релокованому до Гощі центрі профтехосвіти запрацювала кулінарна лабораторія - фото 1

«Профтехосвіта під час війни – важлива. Це приклад не лише якісної освіти з практичною підготовкою, а й смачне харчування. Дбати один про одного – це позиція громади. Колектив Бахмутського центру професійно-технічної освіти має дуже багато планів і щодня докладає максимум зусиль для їх реалізації», – розповів керівник Гощанської тергромади Микола Панчук.

Бахмутський центр професійно-технічної освіти у 2022 році переїхав у Гощу. Закладу надали в оренду декілька приміщень, в одному з них раніше була поліклініка, а тепер – головний навчальний корпус.

За словами директора центру Ігоря Гаєвого, наразі вже готові класи для швачок та лабораторія для студентів-кухарів. Він також додав, що вже облаштували два комп’ютерні класи, де провели швидкісний інтернет. Меблі передали від Організації Об’єднаних Націй та ще однієї організації з Німеччини. Комп’ютери отримали завдяки програмі ООН з відновлення та розбудови миру, а також від Європейського Союзу. Тут є дванадцять сучасних ноутбуків з ліцензійним програмним забезпеченням.

«Учнів вдалося набрати, у більшості – це переселенці. Відсотків 70, можливо, навіть більше. Подали документи також місцеві – з Гощанської громади. Це і зварювальники, автослюсарі, швачки, кухарі, електрики. Практично за всіма напрямками, які в нас є, ми набрали студентів. За деякими напрямками навіть відкрили конкурс. Тобто на місце є дві чи три людини. Навчаємося у змішаному форматі, оскільки не всі абітурієнти можуть приїхати у Гощу. Водночас для місцевих здобувачів освіти й тих, хто навчається очно, облаштовані гуртожитки», – підсумував Ігор Гаєвий.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: За принт на футболках Free Azovstal Defenders оштрафували українську команду на Євробаченні