У школах міста – нові кадрові змагання

Конкурс на заміщення вакантної посади директора НВК № 12 оголошено у Рівному. Причина проведення конкурсу – завершення контракту чинного директора Вікторії Лагодюк.
Документи від потенційних учасників конкурсу приймали до 11 жовтня. Цього тижня конкурсна комісія, до якої входять представники міської ради, управління освіти, ради директорів міських шкіл, трудового колективу та батьківського комітету навчального закладу, після перевірки поданих документів погодить рішення про те, кого з претендентів допустять до участі в конкурсі. Після цього їх чекає зустріч із трудовим колективом і представниками батьківського самоврядування, спеціальний іспит та публічна презентація їхнього плану розвитку навчального закладу. Остаточне рішення про переможця кадрового конкурсу планують ухвалити 11 листопада.

Цього тижня стартує ще один кадровий конкурс в міській освітній галузі. Із 18 жовтня до 16 листопада в управлінні освіти прийматимуть документи від охочих очолити Рівненську класичну гімназію «Престиж». Конкурс оголошують з приводу завершення контракту чинного директора – Сергія Рачинця.

Марія МАТВІЙЧУК

Діліться корисною інформацією з друзями: