Про затвердження орендних ставок за використання нерухомого майна

ПОВІДОМЛЕННЯ 
про оприлюднення регуляторного акта «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 10.03.2009 № 35 “Про затвердження орендних ставок за використання нерухомого майна, що є власністю територіальної громади м. Рівного”»

Розробник – управління комунальною власністю міста виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Проект регуляторного акта передбачає внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.03.2009 № 35 «Про затвердження орендних ставок за використання нерухомого майна, що є власністю територіальної громади м. Рівного».

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на вебсайтах: http://www.city-adm.rv.ua; http://www.economy.rv.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить місяць з моменту оприлюднення проекту та аналізу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі поштою за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 12а, каб. 211 – управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради; факс (0362) 26-75-23; електронною поштою за адресою: ukv.rivne@gmail.com.

Діліться корисною інформацією з друзями: