Петро Ковальчук надалі керуватиме ЗОШ № 6

Завершився кадровий конкурс на посаду директора рівненської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6. Переможцем визнано 59-річного Петра Ковальчука, який очолював навчальний заклад і раніше.

Попередній контракт директора завершився декілька місяців тому, тож було оголошено конкурс на цю керівну посаду. Інших охочих очолити шосту школу не виявилося.

Управління освіти Рівненського міськвиконкому проводить ще кілька кадрових конкурсів на заміщення вакантних посад директорів міських загальноосвітніх навчальних закладів. До кінця серпня стануть відомі прізвища нових керівників ЗОШ І–ІІІ ступенів №№ 9, 23, 5 імені О.О. Борисенка, природничо-математичного ліцею «Елітар», спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 15.

У двох конкурсах на посади претендує по одному учаснику: ЗОШ №№ 5 і 23 знову хочуть очолити ті самі директори – Сергій Середа та Олег Кроль, відповідно.

Ще на три директорські крісла є по два претенденти. Дев’ятою школою хочуть управляти викладач із водного Богдан Стасюк та методист міського управління освіти Іван Іщук. Попередній директор цієї школи Раїса Гаврилюк у конкурсі участі не бере. У «Елітарі» за керівне крісло змагаються Олег Желюк, котрий очолює цю школу впродовж останніх 20 років, та молодий викладач одного з місцевих коледжів Олексій Шелепенко. У п’ятнадцятій школі на посаду директора претендують Світлана Істоміна, яка з 2007 року і донині працювала директором цієї ЗОШ, та її заступниця Тетяна Луцюк.

Наталія НИРКОВА

Діліться корисною інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.