fbpx
Бен Воллес і Олексій Резніков.

Олексій Резніков зустрівся з Міністром оборони Великої Британії в Києві

Діліться інформацією з друзями:

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес у рамках робочого візиту до України зустрівся з очільником українського оборонного відомства Олексієм Резніковим. Під час зустрічі Міністри обговорили низку важливих безпекових питань.

Про це повідомляє АрміяІнформ.

— Звісно, ми обговорювали натівську перспективу України в контексті майбутнього саміту НАТО у Вільнюсі. В тому числі бачення України щодо стабілізації миру в Європі, використовуючи формулу миру Президента України Володимира Зеленського, — повідомив Олексій Резніков.

Також Міністри обговорили пріоритетність надання озброєння Україні для подальшої перемоги. Особливу увагу приділили озброєнню, яке працює на великі дальності. Зокрема йшлося про авіаційні крилаті ракети Storm Shadow, які Велика Британія нещодавно передала Україні.

— Україна отримала ракети Storm Shadow, які можуть бути використані на великі дальності. Це одні з перших ракет великої дальності, які надані Україні її союзниками. Ми надали такий вид озброєння через постійне застосування росією її зброї великої дальності, яку вона використовує для того, щоб шкодити цивільному населенню та цивільній критичній інфраструктурі, — сказав Бен Воллес.

Олексій Резніков подякував Великій Британії та команді пана Бена Воллеса за те, що вони підтримують Україну з першого дня широкомасштабного вторгнення рф в Україну та зайняли абсолютну непохитну й рішучу позицію щодо підтримки України.

— Світ знову побачив лідерство Сполученого Королівства, світ знову побачив справжню дружбу, і світ побачив, що це лідерство дає перевагу на полі бою. Перші партії поставок протитанкових засобів NLAW, допомога в ухваленні рішень про отримання Україною артилерії 155-го калібру, створення спеціального фонду щодо підтримки України й можливості придбання зброї з різних країн, озброєння українського флоту протикорабельними ракетами «Гарпун» разом із партнерами, участь у забезпеченні України сучасними системами MLRS, як-от M270, броньовані автомобілі різних класів і типів, величезні проєкти щодо підготовки наших військовослужбовців за кордоном. А ще такі «смаколики», як Storm Shadow, і багато іншого, про що я наразі не можу сказати. І все це Україна отримала завдяки персональній участі Бена Воллеса, його лідерству та зусиллям його команди, — підкреслив Олексій Резніков.

Фото: АрміяІнформ

Читайте також: рф тримає у заручниках близько 24 тисяч цивільних українців