Оголошено конкурс на заміщення директора гімназії “Престиж”

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Рівненської класичної гімназії «Престиж» Рівненської міської ради, що розташована за адресою: м. Рівне, вул. Д. Галицького, 15.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі з 18 жовтня по 16 листопада 2019 року.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на вакантну посаду директора: громадянство України; вища освіта ступеня не нижче від магістра (спеціаліста); педагогічний стаж роботи від трьох років; організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Річний фонд оплати праці (оклад, в тому числі доплата, премія, надбавка) у попередній календарний рік становив 163 897 гривень.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

– письмового іспиту з перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту» і «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», професійної компетентності, вирішення ситуаційного завдання;

– публічної, відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії, в тому числі членів конкурсної комісії з правом дорадчого голосу, щодо проведення презентації.
Документи: заява про участь у конкурсі; згода на обробку персональних даних; особовий листок з обліку кадрів, фото 3х4; копія військового квитка/тимчасового посвідчення (для військовозобов’язаних); автобіографія, резюме (за вибором); копія трудової книжки (усі записи); довідка про відсутність судимості на момент подання документів (ПОВНА*); мотиваційний лист (довільна форма); медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів (форма № 122-2/о), копії паспорта громадянина України (усі записи, відмітки) і документів про освіту.

Оригінали документів мати при собі.

Документи подають особисто у відділ кадрів управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 30, кабінет № 25.

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону: 63-60-85.

Діліться корисною інформацією з друзями: